Info

Kontakta redaktionen

Info

Martin Falkenby - Tf Nyhetschef

0410-545 22

martin.falkenby@trelleborgsallehanda.se

Ann Ekstrand - Nyhetschef (tjänstledig)

0410-545 52

ann.ekstrand@trelleborgsallehanda.se

Louise Cronholm Löfgren - Deskredaktör

0410-545 65

louise.lofgren@trelleborgsallehanda.se

Sofia Bergström - Reporter

0410-545 26

sofia.bergstrom@trelleborgsallehanda.se

Lasse Bryggare - Reporter

0410-545 71

lasse.bryggare@trelleborgsallehanda.se

Jenny Isaksson - Reporter

0410-545 41

jenny.isaksson@trelleborgsallehanda.se

Andreas Mårtensson - Reporter

0410-545 25

andreas.martensson@trelleborgsallehanda.se

Fanny Nyberg - Reporter

0410-545 42

fanny.nyberg@trelleborgsallehanda.se

Lars Thulin - Reporter

0410-545 20

lars.thulin@trelleborgsallehanda.se

Martin Kubista - Dagchef

0410-545 30

martin.kubista@trelleborgsallehanda.se

Familjeredaktionen | Telefon: 0410-545 33 | familj@trelleborgsallehanda.se

Nilla Olsson - Familje- och insändarredaktör

0410-545 33

nilla.olsson@trelleborgsallehanda.se

Fotoredaktionen | Telefon: 0410-545 32, 545 36 | foto@trelleborgsallehanda.se

Claes Nyberg - Fotograf

0410-545 32

claes.nyberg@trelleborgsallehanda.se

Tomas Nyberg - Fotograf

0410-545 36

tomas.nyberg@trelleborgsallehanda.se

Insändarredaktionen | Telefon: 0410-545 33 | insandare@trelleborgsallehanda.se

Nilla Olsson - Familje- och insändarredaktör

0410-545 33

nilla.olsson@trelleborgsallehanda.se

Kulturredaktionen | Telefon: 0410-545 00 | kulturnoje.ta@skanemedia.se

Sune Johannesson - Kulturredaktör

sune.johannesson@kristianstadsbladet.se

044-18 55 44

Nöjesredaktionen | Telefon: 0410-545 00 | kulturnoje.ta@skanemedia.se

Lisa Appelqvist - Nöjesredaktör

lisa.appelqvist@kristianstadsbladet.se

044-18 55 58

Sportredaktionen | Telefon: 0410-545 00 | sporten@trelleborgsallehanda.se

Björn Gustavsson - Tf sportchef

0410-545 29

bjorn.gustavsson@trelleborgsallehanda.se

Jonas Jakobsson - Reporter

0410-545 35

jonas.jakobsson@trelleborgsallehanda.se

Debattredaktionen

Nilla Olsson - Debattredaktör

0410-545 33

nilla.olsson@trelleborgsallehanda.se

Webbredaktionen | Telefon: 0410-545 00 | webbredaktionen@trelleborgsallehanda.se