Kontakta annonsavdelningen

Publicerad 3 juni 2009 13.54 Uppdaterad 14 april 2014 10.43
Större eller mindre text

Bert Westerberg - Platschef
076-545 64 88
bert.westerberg@trelleborgsallehanda.se

Lars-Åke Johansson - Mediesäljare
0410-545 45
lars-ake.johansson@trelleborgsallehanda.se

Maria Rudolfsson - Mediesäljare
0411-55 78 66
maria.rudolfsson@trelleborgsallehanda.se

Thomas Nilsson - AD
0410-545 64
thomas.nilsson@trelleborgsallehanda.se

Lena Lindkvist - Marknadskoordinator
0410-545 01
lena.lindkvist@trelleborgsallehanda.se

Birgitta Assarsson - Annonsadministratör/bokning
0410-545 51
birgitta.assarsson@trelleborgsallehanda.se

Större eller mindre text



Mest läst på Annons
Läsarpulsen
Toppnyheterna just nu